• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مانور سلامت در ۵۰۰ امامزاده کشور برگزار می‌شود

مانور سلامت در ۵۰۰ امامزاده کشور برگزار می‌شود

مدیر امکان مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مانور سلامت با توجه به آغاز پیک پنجم کرونا در ۵۰۰ امامزاده کشور برگزار می‌شود.

 یک شنبه 20 تیر 1400   21  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام محمد نوروز پور در حاشیه سفر به اصفهان با اشاره به اجرای مانور سلامت در امامزادگان کشور اظهار داشت: با شیوع این بیماری و دستور رهبر معظم انقلاب امامزادگان کشور به میدان آمدند و ۲۱۷ بقعه کارگاه تولید ماسک در این مراکز راه‌اندازی شد.
وی با اشاره به راه‌اندازی کارگاه‌های تولید گان نیز ابراز داشت: این مراکز نیز به منظور کمک به کادر درمان آغاز بکار کرد و در نهایت تاکنون ۴۷ هزار دست گان تولید و به مراکز درمانی تحویل شد.
مدیر امکان مذهبی و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی تهیه شده در بقاع متبرکه کشور و اهدای آن به نیازمندان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون دو میلیون و پانصد هزار بسته معیشتی تهیه و در اختیار نیازمندان شناسایی شده از طریق مراکز افق قرار گرفته است.
وی اضافه کرد: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان در بقاع متبرکه تا پایان پاندمی کرونا با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ادامه خواهد داشت.
حجت‌الاسلام نوروزپور در ادامه با اشاره به آغاز مانور سلامت در امامزادگان کشور به دلیل ورود به پیک پنجم کرونا گفت: در این زمینه در ۵۰۰ امامزاده کشور خیمه‌های سلامت راه اندازی شده است.
وی اضافه کرد: در این خیمه‌ها با حضور پزشکان، مشاوران و افراد متخصص غربالگری سلامت انجام می‌شود و در صورت نیاز بیماران به مراکز درمانی ارجاع داده می‌شوند.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار