• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک روابط عمومی اداره کل اوقاف اصفهان به مناسبت اول ذی‌الحجه

پیام تبریک روابط عمومی اداره کل اوقاف اصفهان به مناسبت اول ذی‌الحجه

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) پیام تبریکی را صادر کرد.

 دوشنبه 21 تیر 1400   18  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، این روابط عمومی به مناسبت اول ذی‌الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) پیام تبریکی را صادر کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است...
«در شب اول ذی‌الحجه كه هلال ماه با كرشمه خودنمايی می‏كرد، خورشيد به خانه علی (ع) وارد شد. باد صبا همه را خبر رسانيد كه زيور ببنديد؛ نور با نور پيوست و جهان روشن شد.
درختان شكوفه‏های خود را بر زمينيان ارزانی داشتند. ابرها مُشك بر زمين باريدند و از خاك صد هزار لاله بر آمد. هلهله‏ای از شادی و پايكوبی برخاست و جهان يكسره در شور و ولوله شد. ازدواجی ساده با ساز و برگی اندك، اما صفا و صميميتی بسيار، صورت گرفت كه تحسين همگان را بر انگيخت و اسوه‏ای برای آيندگان شد. آن پيوند ساده و بی‏ريا جز پيوند دو معصوم و برگزيده، علی و فاطمه، نبود.
از این رو این روز خجسته را به همه مسلمانان جهان تبریک می‌گوییم و امید است که جوانان این مرز و بوم با الگو قرار دادن منش زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و با توکل بر خداوند متعال آغازگر زندگی‌های مشترک اسلامی باشند.»
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار