• امروز پنج شنبه هفنم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

امامزادگان می‌توانند به پایگاه تولید و اشتغال تبدیل شوند

امامزادگان می‌توانند به پایگاه تولید و اشتغال تبدیل شوند

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف با تاکید بر اینکه بقاع متبرکه و امامزادگان ظرفیت تبدیل به پایگاه تولید و اشتغال را دارند، گفت: در طرح شمیم خدمت با استفاده از مزیت‌های نسبی امامزادگان و موقوفات به‌دنبال اشتغال هستیم.

 سه شنبه 22 تیر 1400   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه،استان اصفهان ء رضا معممی‌مقدم مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان با بیان اینکه با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که عدالت اجتماعی یکی از مباحث مهم آن بوده، اشتغال مصداق عدالت اجتماعی است، اظهار کرد: بقاع متبرکه و امامزادگان ظرفیت تبدیل به پایگاه تولید و اشتغال را دارند.

وی تصریح کرد: طرح شمیم خدمت را از سال ۱۳۹۹ در همین راستا آغاز کردیم؛ در این طرح با استفاده از مزیت‌های نسبی امامزادگان و موقوفات به‌دنبال اشتغال هستیم که این امر وابسته به ظرفیت‌های استانی دارد؛ در گام اول طرح شمیم خدمت تعامل با کارآفرینان فنی و حرفه‌ای برای آموزش مهارت مدنظر است.

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف افزود: در گام دوم استفاده از ظرفیت خیران برای کارآفرینی مدنظر است و در گام سوم باید راه‌اندازی بازارچه‌های خیریه برای عرضه محصول فراهم شود.

معممی‌مقدم با اشاره به فرمایش پیامبر اکرم (ص) مبنی بر اینکه آنکه صبح کند و دغدغه مسلمانان را نداشته باشد، مسلمان نیست، خاطرنشان کرد: زیارت در راستای تمدن‌سازی باید منجر به این شود که جامعه و زائر هنجارمند عمل کند؛ زیارت در راستای تمدن‌سازی باید منجر به جامعه‌ای اخلاقی شود و نسبت به نشر معارف انقلاب و گسترش عدالت اجتماعی حساس باشد
 
انتهای خبر//.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار