• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام تبریک روابط عمومی اوقاف اصفهان به‌ مناسبت عید سعید غدیر خم

پیام تبریک روابط عمومی اوقاف اصفهان به‌ مناسبت عید سعید غدیر خم

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با صدور پیامی عید سعید غدیر خم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی بر مسلمانان را به عموم مردم تبریک گفت.

 چهارشنبه 6 مرداد 1400   69  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، این روابط عمومی با صدور پیامی عید سعید غدیر خم، روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی بر مسلمانان را به عموم ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است...
«الحمدلله الذی جعلنا من‌المتمسکین به ولایت امیرالمومنین علی ‌بن ‌ابی‌طالب علیه‌السلام.
غدیر تجلی اراده خداوند و نقطه عطفی در تاریخ بشریت است. غدیر یک مکان محدود نیست، بلکه بی‌منتها و جاودانه است. زنجیره تداوم ایمان، وجدان پاک هستی و نبض حیات حقیقت است. زهی سعادت که با غدیر آشناییم و به آن مهر می‌ورزیم و در سایه‌سار نخل ولایت، نفسی تازه می‌کنیم و در تداوم پیمودن راه حق به افق‌های روشن دوردست چشم می‌دوزیم.غدیر نه‌ برکه‌ای که دریایی است خروشنده، آسمانی‌ است پر ستاره، تأکیدی‌ است بر حقانیت حقیقت مطلق، مظهری است بر قداست حق‌، دنیایی است به گستردگی قلب‌های حق‌طلب و فضایی است سرشار از ترنم ایمان. ما با غدیر زنده‌ایم و از دریای بیکرانه‌ای که در غدیر از فراز دست رسول صلی‌الله علیه و آله بر سرزمین بشریت جاری شد، طراوت و روشنایی می‌گیریم و دست تولّی به دامن خورشید می‌زنیم.
فرارسیدن عید بزرگ ولایت، عید سعید غدیر خم و روز اکمال دین و اتمام نعمت الهی بر بندگان خدا و به عموم ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تبریک و تهنیت عرض کرده، از خداوند منان مسئلت داریم ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی الموحدین امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب فرماید.»
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار