• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مسئولان آموزش قرآن را جدی بگیرند/دهاقان موسسه آموزشی قرآنی ندارد

مسئولان آموزش قرآن را جدی بگیرند/دهاقان موسسه آموزشی قرآنی ندارد

شرکت کننده رشته حفظ 10 جزء مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن گفت: ضروری است که مسئولان و به ویژه در شهرستان دهاقان آموزش قرآن را جدی بگیرند و در این زمینه برنامه‌ریزی بهتری داشته باشند.

 چهارشنبه 10 شهریور 1400   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، صدیقه یعقوبی در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان با بیان اینکه از شهرستان دهاقان در این مسابقات حضور یافته‌ام، اظهار داشت: سطح برگزاری مسابقات بسیار رضایت بخش بود، رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این مسابقات به خوبی انجام شد.
وی با بیان اینکه حدود 6 سال است که در مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه شرکت می‌کنم، ابراز داشت: طی این سالها همیشه تا مرحله استانی حضور یافته و در ادامه از شرکت در مسابقات ملی محروم بوده‌ام.
شرکت کننده رشته حفظ 10 جزء مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در خصوص نحوه ورودش به عرصه قرآنی گفت: فارغ التحصیل دانشگاه علوم قرآنی هستم و پس از فارغ التحصیلی حفظ قرآن را در دستور کار قرار دادم.
وی با اشاره به اینکه فعالیت در حوزه قرآنی بر روی همه بخش‌های زندگی تاثیرگذار است، تصریح کرد: کلید انس با قرآن حفظ قرآن است و به همه همسالانم این امر را توصیه می‌کنم.
یعقوبی با بیان اینکه در شهرستان دهاقان فعالیت‌های خوبی در زمینه آموزش قرآن انجام نمیشود، ابراز داشت: مسئولان باید قرآن و آموزش این کتاب آسمانی را جدی بگیرند چرا که هر چه مردم با قرآن انس داشته باشند از نظر اجتماعی و فرهنگی شهر سالم‌تری را خواهیم داشت.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار