• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

حضور داوران متخصص، از مزیت های مسابقات قران اوقاف است

حضور داوران متخصص، از مزیت های مسابقات قران اوقاف است

شرکت کننده رشته قرائت چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف اصفهان گفت: یکی از مزیت‌های مسابقات اوقاف و امور خیریه دارا بودن داوران متخصص است که ارائه قرائت‌ها مقابل این داوران در این سطح، خود نوعی توفیق است.

 چهارشنبه 10 شهریور 1400   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، محمدجواد کربلا زادگان در حاشیه برگزاری در چهل و چهارمین  دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی اوقاف اصفهان، اظهار داشت: برای سومین سال متوالی در رشته قرائت ترتیل از شهرستان نائین در این دوره از مسابقات شرکت میکنم.
وی گفت: در مسابقات نهادها و ارگان های دیگر که شرکت کرده‌ام، حقیقتاً سطح کیفیت مسابقات قرآن اداره اوقاف همیشه از سطح بالایی برخوردار است.
متسابق چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف اصفهان  تاکید کرد: یکی از مزیت‌های مسابقات اوقاف و امور خیریه دارا بودن داوران متخصص است که ارائه قرائت ها مقابل این داوران در این سطح خود نوعی توفیق است.
کربلازادگان با تاکید براینکه به مدت 5 سال در زمینه قرائت قرآن آموزش دیده است، گفت: دوره‌های آموزشی خود را از جلسات قرآن خانگی در شهرستان نائین آغاز کرده است  و در  ادامه در دوره های تخصصی قرائت قرآن توسط اساتید متخصص شرکت می کند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار