• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

استفاده از فضای مجازی برای آموزش قرآن مورد توجه باشد

استفاده از فضای مجازی برای آموزش قرآن مورد توجه باشد

شرکت کننده رشته ترتیل مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن گفت: استفاده از فضای مجازی برای آموزش قرآن مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

 چهارشنبه 10 شهریور 1400   22  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، زهرا مهدی‌پور در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان که از شهرضا در این مسابقات شرکت کرده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه شرکت کنندگان در این دوره گلچینی از بهترین‌های استان هستند رقابت تنگاتری را شاهد هستیم.
وی ضمن قدردانی از روند مناسب برگزاری مسابقات قرآن در استان اصفهان ابراز داشت: علی رغم برگزاری مسابقات در بحران شیوع کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصلهگذاری اجتماعی به خوبی انجام شده است.
شرکت کننده رشته ترتیل مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن افزود: سطح بالای مسابقات ما را تشویق می‌کند تا برای حضور در مسابقات آینده با انگیزه بیشتری تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه در شهرضا مرکزی برای آموزش صوت و لحن وجود ندارد، ادامه داد: مسئولان باید در این زمینه ورود جدی‌تری داشته باشد.
مهدی پور گفت: برای حضور در دوره‌های آموزشی قرآن مجبور به سفر به اصفهان هستیم که این امر شرایط سختی را برای مت رقم میزند.
وی اضافه کرد: متاسفانه ظرفیت‌های آموزشی قرآن در فضای مجازی نیز فراهم شده است و بهتر است که مسئولان در شهرستان‌ها حداقل از این ظرفیت استفاده کنند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار