• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

سطح بالای کیفی از مزیت های مسابقات قرآن اوقاف است

سطح بالای کیفی از مزیت های مسابقات قرآن اوقاف است

شرکت کننده رشته قرائت چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف اصفهان گفت : کیفیت بالای این دوره از مسابقات به این دلیل است که شرکت برای عموم مردم و بر هر فرد بالای 18 سال آزاد است، عمدتا بهترین قاریان استان ها دراین مسابقات شرکت میکنند.

 چهارشنبه 10 شهریور 1400   15  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، عبدالکریم صادقی در حاشیه برگزاری در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی اوقاف اصفهان، اظهار کرد: برای ششمین سال متوالی در این دوره از مسابقات در رشته قرائت از شهرستان کوهپایه شرکت می کنم.
وی با بیان اینکه یکی از مزیت های مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه این است که دارای سطح بسیار بالایی از نظر کیفیت دارد؛ عنوان کرد: کیفیت بالای این دوره از مسابقات به این دلیل است که شرکت برای عموم مردم و بر هر فرد بالای 18 سال آزاد است، عمدتا بهترین قاریان استان ها دراین مسابقات شرکت میکنند.
شرکت کننده در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف استان اصفهان تصریح کرد: مسابقات امسال نیز همچون گذشته با کیفیت از سراسر استان شرکت کرده و نسبت به سال گذشته یشرفت هایی قابل مشاهده است.
وی افزود: یکی از ضعف ها و مشکلات که شاید بهتر است برای سال آتی مرتفع گردد، مکان مسابقات است، داشتن پله و یا طولانی بودن مسیر تا رسیدن به سالن جلسات که باعث خستگی متسابقین و به تبع باعث ضعف عملکرد در قرائت می شود، از جله امور قابل ذکر است.
صادقی عنوان کرد: سطح فعالیت های قرآنی در شهرستان کوهپایه بالا نیست و چنانچه کسی خواهان کسب فیض در زمینه قرائت قرآن به صورت جدی و آکادمیک است حتما باید به مراکز استان ها چون اصفهان مراجعه کنند لذا پیشنهاد می شود که ارگان ها ودستگاه های متولی امر،با دعوت از اساتید تخصص به شهرستان ها باعث رونق بخشی محافل قرآنی شوند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار