• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در ۶ سالن امامزاده سید محمد

برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در ۶ سالن امامزاده سید محمد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در ۶ سالن امامزاده سید محمد خمینی شهر در حال برگزاری است.

 چهارشنبه 10 شهریور 1400   25  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان اظهار داشت: این مسابقات در رشته‌های دعاخوانی، حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کامل، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان و دعاخوانی در حال اجرا است.
وی با بیان اینکه در بخش خواهران رشته اذان برگزار نمی‌شود، ابراز داشت: برای این مسابقات 417 نفر شرکت کننده داشت که با توجه به شیوع کرونا 10 درصد ریزش شرکت کنندگان را داشتیم که این امری عادی است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان از 21 شهرستان استان حضور یافته‌اند، ادامه داد: روز گذشته شرکت کنندگان 18 شهرستان مشارکت کردند و امروز نیز شرکت کنندگان شهرستان‌های آران وبیدگل، کاشان و نطنز در این مسابقات حضور مییابند.
وی با بیان اینکه مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان در ۶ سالن در امامزاده سید محمد خمینی‌شهر در حال برگزاری است، اضافه کرد: باید توجه داشت که امسال مسابقات به صورت شهرستانی قرعه کشی شد و این امر به دلیل رعایت پروتکل‌ها و جلوگیری از تراکم جمعیت در روند برگزاری مسابقات بوده است.
بخشی تصریح کرد: در سالن مسابقات نیز تنها هیئت داوران و فرد شرکت کننده حضور داشتند و به جرات می‌توان گفت بالاترین نمره رعایت پروتکل‌ها را دریافت کردهایم.
وی با بیان اینکه نتایج مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان تا امشب اعلام خواهد شد، ادامه داد: برترین‌های این دوره از مسابقات برای حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات کشوری معرفی خواهند شد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار