• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

20 هزار و 800 بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا در اصفهان توزیع شده است

20 هزار و 800 بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا در اصفهان توزیع شده است

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 20 هزار و 800 بسته معیشتی برای نیازمندان اصفهان تهیه و توزیع شده است.

 پنج شنبه 18 شهریور 1400   10  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‌الاسلام روح‌الله بیدرام با بیان اینکه امسال طرح بصیرت عاشورایی ضمن توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در امامزادگان شهرستان اصفهان اجرایی شد، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های این طرح اجرای رزمایش "شمیم حسینی" بود که خوشبختانه در شهرستان اصفهان با کیفیت خوبی برگزار شد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح "شمیم حسینی" در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب برای کمک به افراد نیازمند در دستور کار سازمان اوقاف و امور خیریه قرار گرفته است، ادامه داد: باید توجه داشت که این طرح به عنوان پنجمین مرحله از کمک مومنانه بوده که توسط اداره اوقاف شهرستان اصفهان اجرایی شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در مجموع 20 هزار و 800 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است که سه هزار و 800 بسته در رزمایش "شمیم حسینی" تامین شده است.
وی گفت: ارزش ریالی بسته‌های معیشتی در مرحله پنجم کمک مومنانه حدود یک میلیارد و 400 میلیون تومان برآورد شده است.
حجت الاسلام بیدرام همچنین به تامین 550 بسته مهر تحصیلی برای  دانش آموزان نیازمند شهر اصفهان اشاره کرد و گفت: باید توجه داشت در کنار درآمد حاصل از بقاع، متولیان موقوفات و خیران نیز در تامین هزینه‌های تامین بسته‌های معیشتی و مهر تحصیلی کمک قابل توجهی داشته‌اند.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار