• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مراکز افق در اصفهان برای اجرای طرح شمیم خدمت توسعه یافت

مراکز افق در اصفهان برای اجرای طرح شمیم خدمت توسعه یافت

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مراکز افق امامزادگان استان اصفهان به لحاظ کمی و کیفی برای اجرای بهتر طرح شمیم خدمت توسعه یافت.

 دوشنبه 22 شهریور 1400   14  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمدحسین بلک با اشاره به اجرای طرح شمیم خدمت در استان اصفهان اظهار داشت: برای اجرای این طرح مراکز افق و هیئت امنای بقاع در این زمینه موظف به اجرای طرح شده‌اند.
وی با بیان اینکه در استان اصفهان مراکز افق توسعه یافته و تعدادی از آنها در سطح یک ملی قرار گرفته‌اند، ابراز داشت: این امر برای تسهیل در اجرای طرح شمیم خدمت اقدامی موثر بود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه تعداد مراکز افق نیز در بقاع متبرکه استان اصفهان رو به افزایش است، ادامه داد: این امر منجر به افزایش کیفیت طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه اجتماعی و فرهنگی و تاثیر گذاری بیشتر آنها می‌شود.
وی با بیان اینکه حرفه آموزی و کمک به مسائل اشتغال در طرح شمیم خدمت در دستور کار است، ادامه داد: برای این طرح از ظرفیت بانوان در محلات مختلف نیز استفاده می‌شود.
حجت الاسلام بلک در خصوص نیازسنجی مهارت آموزی در طرح شمیم خدمت نیز اضافه کرد: نیازهای جامعه پنهان نیست و برخی از ضروریت‌ها را شناخته‌ایم اما امیدواریم در ادامه اجرای این طرح مجموعه‌های مهارت آموزی مانند فنی و حرفه‌ای در کنار اوقاف قرار گیرد تا این طرح هدفمندتر اجرا شود.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار