• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

23 موکب حرم حضرت زینب (س) اصفهان میزبان زائران کربلا است

23 موکب حرم حضرت زینب (س) اصفهان میزبان زائران کربلا است

مدیر حرم مطهر حضرت زینب (س) اصفهان از برپایی ۲۳ موکب خدمت رسانی به زائران پیاده روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: امسال هفتمین سال خدمت رسانی متفاوت موکب های حرم مطهر به زائران امام حسین (ع) خواهد بود.

 چهارشنبه 24 شهریور 1400   97  0      

 به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام صادق زاده با اشاره به خدمت رسانی حرم حضرت زینب (س) اصفهان برای راهپیمایی اربعین امسال اظهار داشت: برای این امر 23 موکب در سال جاری از این حرم مطهر به زائران امام حسین (ع) خدمت‌رسانی خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه سابقه هفت ساله حرم مطهر حضرت زینب (س) اصفهان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی ابراز داشت: فعالیت این موکب‌ها در سال جاری متفاوت‌تر از گذشته خواهد بود.
مدیر حرم مطهر حضرت زینب (س) اصفهان گفت: شست و شوی لباس زائرین و توزیع یخ در بیش از ۲۰ موکب به صورت شبانه روزی انجام می شود و تا روز اربعین ادامه دارد.
.
وی شعار امسال را طریق الحب عنوان کرد و افزود: طبق رسم هرساله ۱۵۰ نفر از خدام براساس توانایی، عملکرد و تعهد خدمتشان در آستان مقدس حضرت زینب (س) اعزام می شدند که به دلیل محدودیت در تعداد زائران، ۶۰ نفر جهت خدمت رسانی در این موکب ها اعزام خواهند شد
حجت الاسلام صادق زاده تصریح کرد: همچنین یکی از شرایط اعزام تزریق دو دز واکسن و انجام آزمایش pcr خادمین بود که صورت گرفت.
وی به برقراری ارتباط و انعقاد تفاهمنامه با ۱۰۰ موکب دار عراقی اشاره کرد و ادامه داد: توزیع تبرکات و هدیه پرچم حرم مطهر به موکب داران عراقی جهت همکاری در طول سال انجام می شود.
حجت الاسلام صادق زاده با اشاره به اینکه هزینه موکب ها توسط بانیان خیر تامین می‌شود، گفت: آماده سازی موکب ها سه روز طول می کشد و تجهیزات آن شامل ۱۷ ماشین لباسشویی و ۳ دستگاه یخ ساز است که روزانه ۷۵۰ قالب یخ بین زائرین کربلا توزیع خواهد کرد.
وی ابراز داشت: خادمین حرم حضرت زینب (س) اصفهان ساعت 7 روز سه شنبه 24 شهریور ماه در مراسمی ویژه به سمت کربلا بدرقه می شوند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار