• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

درب امامزادگان اصفهان بر روی زائران باز است

درب امامزادگان اصفهان بر روی زائران باز است

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: درب امامزادگان استان اصفهان برای پذیرایی از زائران استان اصفهان در روز اربعین حسینی باز است.

 یک شنبه 4 مهر 1400   7  0      


ه گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام ولی الله روان در ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: گرامیداشت این ایام در واقع زنده نگه داشتن دین اسلام است و امیدواریم با پایان کرونا با امنیت خاطر بیشتری نسبت به برگزاری مراسم‌ها باشکوه و درخور این ایام اقدام کنیم.
وی همچنین به بهبود وضعیت استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا گفت: خوشبختانه بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان استان از وضعیت قرمز خارج شده و اکثر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی و زرد کرونا هستند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه بر اساس با توجه به اعلام مراجع ذی صلاح برگزاری مراسم اربعین حسینی با در نظر گرفتن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در امامزادگان منعی نداردف ابراز داشت: از این رو درب امامزادگان استان اصفهان در این ایام به روز زائران برای برگزاری مراسم اربعین باز است.
وی با اشاره به اینکه روند برگزاری برنامه‌های روز اربعین در هر امامزاده با توجه به برنامههای هیئات تدوین شده است، گفت: در بستر فضای مجازی نیز برنامه‌های امامزادگان در معرض دید عزاداران حسینی قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام روان ادامه داد: در شهرستان نیز بر اساس نظر ستاد مقابله با کرونا در هر شهرستان برنامه‌های اربعین حسینی اجرایی خواهد شد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار