• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

همایش

همایش "جاماندگان راه عشق" در خمینی‌شهر برگزار میشود

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان خمینی‌شهر از برگزاری همایش "جاماندگان راه عشق" به مناسبت اربعین حسینی در خمینی شهر برگزار می‌شود.

 یک شنبه 4 مهر 1400   7  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسن توکلی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام اربعین حسینی اظهار داشت: شیوع کرونا محدودیت‌های زیادی را در همه بخش‌ها برای برگزاری مراسمها ایجاد کرد که مناسبت‌های مذهبی نیز از جمله این برنامهها بوده است.
وی با بیان اینکه شیوع کرونا فعالیت در بستر فضای مجازی را افزایش داده است، ابراز داشت: در بسیاری از مناسبت‌های مذهبی از این ظرفیت استفاده شده است.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان خمینی‌شهر با بیان اینکه در سال جاری خوشبختانه با بهبود شرایط شیوع کرونا در استان اصفهان بنا بر اعلام مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و مصوبه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا در این شهرستان برگزاری مراسم اربعین در فضای باز امامزادگان شهرستان برنامه ریزی شده است، افزود: این برنامه‌ها ضمن رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه برگزاری همایش "جاماندگان راه عشق" از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اربعین حسینی در شهرستان خمینی شهر است، ابراز داشت: در این برنامه روز دوشنبه مصادف با اربعین عزاداران حسینی از امامزدگان سید نجم الدین، سید اشرف، شاه ابوالحسن، مسجد حضرت حجت، درب مساجد منظریه، مسجد جامع 14 معصوم (ع)، میدان آزادی، میدان قدس، گلزار شهدای جنت الکریم اندان، چهار راه شریعتی تکیه قائمیه وخیابان ساعی دانشگاه فیض الاسلام به سمت امامزاده سید محمد خمینی‌شهر پیاده روی خواهند کرد.
توکلی تصریح کرد: از هر گونه آوردن خودروی شخصی در این راهپیمایی خودداری شود.
وی اضافه کرد: از همه زائران درخواست داریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نسبت به سلامت خود و خانواده‌شان توجه داشته باشند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار