• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مراسم عزاداری اربعین حسینی در 25 بقعه شهرستان اصفهان برگزار می‌شود

مراسم عزاداری اربعین حسینی در 25 بقعه شهرستان اصفهان برگزار می‌شود

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان از برگزاری مراسم ویژه اربعین در ۲۵ بقعه متبرکه شهرستان اصفهان خبر داد.

 یک شنبه 4 مهر 1400   14  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت‎الاسلام روح الله بیدرام ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی (ع) با اشاره به برگزاری مراسم ویژه این ایام و همچنین ایام رحلت حضرت محمد (ص) و امام رضا (ع) در شهرستان اصفها اظهار داشت: برگزاری این مراسم‌ها در ۲۵ بقعه متبرکه شهرستان پیش‌بینی شده و قرار است مراسم‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شود.
وی با بیان اینکه این مراسم‌ها شامل سخنرانی پیرامون اهداف نهضت امام حسین(ع)، لزوم تبیین و ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و تبیین فرهنگ عفاف و حجاب، عزاداری، مداحی و پاسخگویی به سؤالات مردم است، افزود: بقاع متبرکه حرم حضرت زینب (س)،ابوالعباس (ع)خوراسگان،مقبره علامه مجلسی ،امامزاده شاه میر حمزه،امامزاده جعفر(ع) ،مختار، اسحاق(ع)خوراسگان،اسماعیل (ع) و شاهزاده حسن (ع)کیجعلی، باقر (ع)خیادان  و...... میزبان مراسم عزاداری اربعین حسینی هستند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان همچنین به توزیع 20 هزار پرس غذای گرم برای اربعین حسینی در اصفهان اشاره کرد و گفت: این میزان غذا از سوی حرم‌های مطهر شهرستان تهیه و در بین زائران و عزاداران توزیع خواهد شد.
وی به اعزام 150 مبلع بومی در موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان اصفهان اشاره کرد و گفت: این مبلغان پاسخگوی مسایل شرعی زائران و عزداران در این اماکن هستند.
 حجت الاسلام بیدرام همچنین به اعزام ۲۳موکب حرم حضرت زینب (س) به عراق اشاره کرد و گفت: این موکب‌ها روزانه به 10 هزار زائر خدمت رسانی می‌کنند.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار