• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری راهپیمایی جاماندگان حسینی در فلاورجان/یک وقف جدید ثبت شد

برگزاری راهپیمایی جاماندگان حسینی در فلاورجان/یک وقف جدید ثبت شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از برگزاری راهپیمایی جاماندگان حسینی در شهرستان فلاورجان خبر داد و گفت: درب همه امامزادگان شهرستان برای ورود زائران باز است.

 یک شنبه 4 مهر 1400   8  0      


به گزارش روابط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان،‌ عبدالرحیم نظری با اشاره به برنامه‌های امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان فلاورجان در اربعین حسینی اظهار داشت: درب همه امامزادگان شهرستان برای پذیرش زائران در این ایام  باز است و همایش جاماندگان اربعین در این شهرستان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه همزمان با روز اربعین تجمع مردم در مرکز شهرهای شهرستان فلاورجان انجام و راهپیمایی جاماندگان اربعین تا امامزادگان شاخص شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: در شهر قهدریجان مردم و هیئات از میدان مرکزی به سمت امامزاده سید محمد حرکت می‌کنند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با بیان اینکه دانشجویان شهرستان نیز از مرکز شهر شرودان به سمت امامزاده شریف پیاده روی خواهند کرد، افزود: ساعت 11 روز اربعین نیز در این امامزاده زیارت اربعین برگزار می‌شود و در شب اربعین نیز در این امامزاده مراسم عزداری و توزیع نذری را خواهیم داشت.
وی گفت: همچنین ویژه برنامه عزاداری در امامزاده سید محمد لارگان نیز برگزار خواهد شد، ضمن اینکه در شهر فلاورجان نیز همه هیئات از میدان مرکزی به سمت امامزاده سید محمد پیاده روی خواهند داشت.
نظری با بیان اینکه در بقعه یونس زازران و بقعه انوش نیز برگزاری مراسم اربعین حسینی برنامه‌ریزی شده است، ادامه داد:‌روضه خوانی، ‌منبر، نماز جماعت و سینه زنی در همه مراسم‌های ویژه این ایام برنامه‌ریزی شده است.
وی همچنین به ثبت وقف جدید در شهرستان فلاورجان اشاره کرد و گفت: خانم عزت صفریان پور و مرحوم علی بناوند همسرش 6 دانگ عرصه و اعیان منزل مسکونی خود به مساحت211 متر مربع در شهرکلیشاد و سودرجان را به نام اوقاف ثبت کرده‌اند.
وی اضافه کرد: ارزش ریالی این منزل مسکونی 635 میلیون تومان بوده و با نیت خیرات و مبرات ثبت شده است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار