• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اسناد اعیانی برای ساکنان حصه صادر می‌شود

اسناد اعیانی برای ساکنان حصه صادر می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بر اساس مصوبات ستاد ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی در اصفهان ، اسناد اعیانی برای ساکنان حصه صادر می‌شود.

 سه شنبه 13 مهر 1400   12  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمدحسین بلک در زمینه ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی در استان اصفهان اظهار داشت: در این زمینه باید توجه داشت که اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در برخی از این سکونتگاه‌ها موقوفاتی دارد و به همین دلیل در این جلسات حضور داشته است.
وی با بیان اینکه هدف از تشکیل این جلسات رفع مشکل مردم بوده است، ادامه داد: در جلسه اولین روز دهه وقف این جلسه با موضوع حصه با حضور مسئولان دادگستری استان اصفهان برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در جلسات گذشته ساماندهی سکونتگاه‌های غیر رسمی با موضوع منطقه حصه مصوباتی داشتیم که برای پیگیری روند اجرای این مصوبات این جلسه برگزار شد.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین مصوبات این جلسه پیگیری روند تسهیلات لازم برای صدور اسناد مالکیت اعیانی منطقه حصه بود، ابراز داشت: همه تلاش ما این است که مردم بتوانند اسناد مربوط به اعیان خود را در این موقوفات دریافت کنند.
حجت الاسلام بلک تصریح کرد: با این اقدام شهروندان می توانند با آرامش خاطر بیشتری از وجود موقوفات بهره مند شوند
.
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار