• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

استقبال مخاطبان رسانه ملی از برنامه‌های تولیدی اوقاف اصفهان

استقبال مخاطبان رسانه ملی از برنامه‌های تولیدی اوقاف اصفهان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان اصفهان گفت: مخاطبان رسانه ملی در اصفهان استقبال خوبی از برنامه‌های تولیدی توسط اوقاف داشته‌اند.

 پنج شنبه 15 مهر 1400   7  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهرام عبدالحسینی در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به مناسبت دهه وقف با بیان اینکه در شرایط فعلی اقتصادی در کشور هم افزایی بین دستگاه‌ها برای پیشرفت کارها امری ضروری است، اظهار داشت: در این زمینه همکاری اوقاف و امور خیریه و صدا و سیما در استان اصفهان از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.
وی با بیان اینکه سال‌ها بود برنامه ویژه مذهبی برای قبل از پخش اذان در استان اصفهان تهیه و پخش نشده بود، افزود: این امر در سال جاری با همکاری اوقاف محقق شد و مباحث دینی، احکام، اخلاقی و احادیث در این برنامه مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با بیان اینکه وقف نیز می‌تواند به موضوع محوری برنامه‌های مذهبی صدا و سیمای اصفهان تبدیل شود، ادامه داد: برای این امر ظرفیت این را داریم که هر هفته برنامه ویژه وقف تولید کنیم.
وی با اشاره به  برنامه "وخدایی که دراین نزدیکی است" عنوان برنامه قبل از اذانگاهی است که در استان‌های دیگر نیز مورد استقبال قرار گرفته است، افزود: برای ضبط این برنامه‌ها از فضای بسیار مناسب امامزاده‌های اصفهان استفاده شده که اقدام خوبی با همکاری اوقاف بوده است.
عبدالحسینی گفت: برنامه‌  "وخدایی که دراین نزدیکی است" از ظرفیت‌های زیادی دارد که باید مورد استفاده قرار گیرد و در این برنامه می‌توان نسبت به معرفی امامزادگان اقدام کرد.
وی با بیان اینکه معرفی خادمان امامزادگان نیز در برنامه‌های صدا و سیمای اصفهان انجام شود، گفت: این امر می‌تواند به تقویت جایگاه اجتماعی این افراد کمک قابل توجهی داشته باشد.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار