• امروز یک شنبه بیست و پنجم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

معرفی ظرفیت‌های گردشگری موقوفات اصفهان ضروی است

معرفی ظرفیت‌های گردشگری موقوفات اصفهان ضروی است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: معرفی ظرفیت‌های گردشگری موقوفات استان اصفهان امری ضروری است چرا که در برخی از این موقوفات سرمایه‌گذاری‌های انجام شده که باید دیده شود.

 پنج شنبه 15 مهر 1400   3  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام بلک در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان اصفهان به مناسبت آغاز دهه وقف ضمن تسلیت  ماه صفر با بیان اینکه در این ایام وظیفه خود می‌دانیم از رسانه‌ها به عنوان یاوران همیشگی اوقاف قدردانی کنیم، اظهار داشت: در این زمینه صدا و سیما همکاری ویژه‌ای را با اوقاف داشته که قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و مرکز صدا و سیمای این استان تفاهم‌نامه‌ای را در راستای معرفی امامزادگان استان امضا کرده‌اند، اضافه کرد: در کنار این معرفی موضوعات کارشناسی شده در موضوعات دینی و مذهبی در دستور کار بوده است و این تولیدات نه تنها در شبکه اصفهان بلکه در برخی از شبکه‌های سراسری نیز منتشر و مورد اقبال قرار گرفته است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: رسانه‌ها در اطلاع رسانی در حوزه وقف پیش قراول هستند و همواره از اوقاف جلوتر حرکت می‌کنند.
وی با بیان اینکه اداره اوقاف پیشنهادات دیگری را برای هم افزایی بیشتر و حمایت محتوایی از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی صدا و سیما داشت، افزود: مقرر شد که این پیشنهادات برای بررسی بیشتر در اتاق‌های فکر صدا و سیما ارائه شود.
حجت الاسلام بلک با بیان اینکه معرفی ظرفیت‌های گردشگری موقوفات استان اصفهان نیز امری ضروری است، ابراز داشت: در برخی از این موقوفات سرمایه‌گذاری‌های انجام شده که باید دیده شود.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار