• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

10 محور همکاری اوقاف و شهرداری اصفهان احصاء شد

10 محور همکاری اوقاف و شهرداری اصفهان احصاء شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: 10 محور همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه و شهرداری اصفهان احصاء و برای شهردار جدید اصفهان ارسال شده است.

 دوشنبه 3 آبان 1400   28  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمدحسین بلک با بیان اینکه پیرو انتصاب علی قاسم زاده، شهردار اصفهان دیداری را با وی داشتیم، اظهار داشت: قبل از این دیدار نیز طی ارسال نامه‌ای رسمی 10 محور همکاری را با شهرداری برای وی ارسال کردیم.
وی با بیان اینکه برای مسایل مربوط به خدمات شهری و رفاه شهروندان اعلام آمادگی کردیم، ابراز داشت: ادامه اوقاف امکاناتی دارد که می‌تواند برای خدمت بیشتر به شهروندان در اختیار شهرداری قرار دهد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: طی سال‌های گذشته مسایل حقوقی و اختلافاتی بین شهرداری و اوقاف بوده که باید با تعامل و همکاری مسالمت آمیز این مسایل برطرف شود که هر دو طرف به حقوق خود برسند و از درگیریهای قضایی پرهیز شود.
وی با بیان اینکه یکی دیگر از محورهای اعلام آمادگی با شهرداری در زمینه مناطق ویژه شهری و به ویژه در حاشیه‌های شهر بوده است، ادامه داد: تفاسیر این موارد را در جلسات بعدی پیگیری خواهیم کرد.
حجت الاسلام بلک با اشاره به اینکه برگزاری جلسات مستمر با مدیریت شهری امری ضروری است، گفت: شهردار اصفهان در آئین معارفه خود تبدیل اصفهان به شهر اسلامی را مورد تاکید قرار داد و باید توجه داشت که در پرتو شهر اسلامی حقوق قانونی و شرعی و مظاهر ارزشی در مبنای کار شهرداری قرار می‌گیرد که این موضوعات پیامهای خوبی بود.
وی تصریح کرد: انتظار داریم 10 محور مهمی که برای همکاری به شهرداری اعلام شده است مورد توجه قرار گیرد.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار