• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

برگزاری مسابقات قرآن اوقاف مطابق با شرایط بحران اققتصادی قابل تقدیر است

برگزاری مسابقات قرآن اوقاف مطابق با شرایط بحران اققتصادی قابل تقدیر است

ناظر مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کشوری قرآن در اصفهان گفت: برگزاری غیرحضوری و به نوعی مجازی مسابقات قرآن اوقاف در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌ها فرصت حضور افراد بیشتر را در مسابقات فراهم کرد که این امر قابل تقدیر است.

 دوشنبه 3 آبان 1400   23  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرخنده کریم زاده با اشاره به برگزاری مرحله نیمه نهایی چهل و چهارمین مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه یکی از مزایای برگزاری مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم غربالگری بهتر برای حضور در فینال مسابقات است، اظهار داشت: از سوی دیگر نیز باید توجه داشت که ممکن است اضافه شدن این مرحله فرصت حضور متسابقین به ویژه از استان‌های محروم در جمع بزرگ اهالی قرآن را از بین ببرد.
ناظر مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کشوری قرآن سازمان اوقاف در اصفهان با بیان اینکه روند برگزاری مسابقات قرآن اوقاف طی دو سال گذشته در همه مراحل مطابق با شرایط بحران اقتصادی بوده است، ابراز داشت: برگزاری غیرحضوری و به نوعی مجازی مسابقات در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌ها فرصت حضور افراد بیشتر را در مسابقات فراهم کرد که این امر قابل تقدیر است.
وی با بیان اینکه امسال برای برگزاری مسابقات نیز از نظر فنی و زیرساختی نیز شاهد مشکلی نبودیم، ادامه داد: اختلال اینترنت در سال جاری برطرف شده بود و کیفیت بالایی از برگزاری مسابقات را شاهد بودیم.
کریم زاده با تاکید بر اینکه رعایت عدالت در این دوره از مسابقات مورد تاکید بود، اضافه کرد: فضای برگزاری مسابقات بسیار شایسته و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود.
وی افزود: روند پذیرایی و نوبت دهی با عدالت انجام شد ضمن اینکه تکریم دو حافظ کل دارای معلولیت بینایی در این دوره از مسابقات به خوبی انجام شد.
ناظر مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کشوری قرآن سازمان اوقاف در اصفهان ضمن قدردانی از رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: پیگیری‌های مجدانه ایشان در این مسابقات قابل تقدیر بود و چنانچه مدیرانی اینچنین در ادارات داشته باشیم می توانیم به آینده جامعه قرآنی امیدوار باشیم.
وی با اشاره به اینکه در رشته‌های ترتیل، حفظ 20 جزء و حفظ کل شرکت کننده بخش بانوان داشتیم، گفت: در بخش ترتیل نفر دوم مبتلا به کرونا بود که به دلیل حفظ سلامتی دیگر شرکت کنندگان از حضور در این مسابقات امتناع کرد که این امر جای قدردانی دارد.
کریم زاده گفت: 10 نفر حافظ کل داشتیم که یک نفر از آنها پرستار پدر و مادرش که مبتلا به کرونا بودند، بود و امکان حضور در مسابقات را نداشت.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار