• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

وقف مصداق کامل صدقه جاریه است

وقف مصداق کامل صدقه جاریه است

امام جمعه اصفهان گفت: وقف مصداق کامل صدقه جاریه است و باید همه مسلمانان حتی با کمترین دارایی خود به این مهم بپردازند.

 دوشنبه 3 آبان 1400   18  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در همایش وقف و رسانه و در آئین تجلیل از واقفان، متولیان، جامعه قرآنی، خیریه بقعه ساز و اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول و همچنین گرامی داشت 13 آبان ماه اظهار داشت: 13 آبان بستر حوادثی مانند شهادت دانشجویان، تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه و تسخیر لانه جاسوسی بوده است و از این رو این روز برای ما بسیار اهمیت دارد.
وی افزود: شهدای ما مسیر سختی را برای تاسیس و ادامه انقلاب طی کردند و ما باید آن را ادامه دهیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در ادامه با اشاره به اهمیت وقف تصریح کرد: مردم اصفهان در زمینه اجرای سفارشات دینی از همه مردم کشور سبقت گرفته‌اند و مردم این شهر همواره برای همه اقدامات خیر پیشقدم هستند.
وی با بیان اینکه در زمینه آزادی زندانیان و کمک به نیازمندان مردم اصفهان در رتبه اول کشور هستند، افزود: تنها یک بانو در این استان در سال جاری از دارایی خود 140 میلیون تومان برای آزادی زندانیان هدیه کرده است که این اقدام قابل تحسینی است.
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه وقف مصداق کامل صدقه جاریه است، تصریح کرد: فرزند صالح و علم نیز از دیگر مورادی است که به زندگی پس از مرگ انسان‌ها کمک میکند.
وی با بیان اینکه دل کندن از مال دنیا کار سختی است اما برداشت آن را چندین برابر در زندگی پس از مرگ خواهیم داشت، اضافه کرد: اگر شنیدید هر کار خیری را خدا انجام می‌دهد خداوند 10 برابر را به آن میدهد، این هدیه غیر از مادیات است.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار