• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

پیام معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان به مناسبت 13 آبان روز استکبار جهانی

پیام معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان به مناسبت 13 آبان روز استکبار جهانی

پیام معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان به مناسبت 13 آبان روز استکبار جهانی

 پنج شنبه 13 آبان 1400   18  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام ولی الله روان با بیان اینکه روز دانش‌آموز با طرح دو فوریتی در مجلس به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی معرفی شد، اظهار داشت: همین که مجلس که تنها مرجع قانونگذاری در کشور است اهمیت ویژه‌ای برای این روز قائل شده است، بیانگر ویژه بودن این روز است.
وی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و اتفاقات اخیر که در نیروی دریایی سپاه اتفاق افتاد ۱۳ آبان را صدچندان کرد، افزود: ما در نظام  جمهوری اسلامی ایران با سیاست‌های خصمانه و ددمنشانه آمریکا مخالف بوده‌ایم و دانش‌آموزانمان نیز باید با همین سیره تربیت شوند
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: این سیره باید تا ظهور حضرت مهدی (عج) ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه به مناسبت امروز ادارات شهرستانهای استان اصفهان با همکاری شورای تبلیغات اسلامی برنامه‌هایی را در دستور کار دارند، ادامه‌داد: برخی از راهپیمایی ها در امامزادگان شاخص برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام روان همچنین با بیان اینکه موقوفاتی در استان برای تامین هزینه تحصیل دانش‌آموزان ثبت شده است، گفت: موقوفات احصا شده و در طرح مهر تحصیلی امسال یک هزار بسته کمک آموزشی توزیع شد.
وی گفت: برخی از متولیان موقوفات نیز هرساله چنین طرحی را اجرا می کنند و در طول سال نیز با همکاری نهادهای حمایتی کمک های مستمری را برای دانش‌آموزان نیازمند داریم.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان همچنین به وجود بیش از ۷۰۰ مدرسه موقوفه در استان اصفهان تصریح کرد: در زمینه اجاره بهای این موقوفات نیز اخیرا به روز رسانی شده و آموزش و پرورش استان همکاری خوبی را در این زمینه داشته است.
 
انتهای خبر//

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار