• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

1254 نفر از اصفهان واجد شرایط ثبت‌نام در طرح ساماندهی مربیان قرآن هستند

1254 نفر از اصفهان واجد شرایط ثبت‌نام در طرح ساماندهی مربیان قرآن هستند

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: یک هزار و 254 نفر از استان اصفهان امکان ثبت نام در طرح ساماندهی مربیان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه را دارند.

 دوشنبه 17 آبان 1400   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حمید بخشی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی مربیان قرآن کریم توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در سراسر کشور اظهار داشت: در این طرح مربیانی که از سال 90 تا 98 در دوره‌های تربیت مربیان سازمان اوقاف مشارکت داشته‌اند غربالگری خواهند شد.
وی با بیان اینکه سهمیه استان اصفهان برای ثبت‌نام مربیان قرآن در این دوره ساماندهی یک هزار و 254 نفر است، تصریح کرد: این افراد باید تا پایان آذر ماه با مراجعه به سایت سازمان اوقاف و امور خیریه به آدرسmy.oghaf.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به برگزاری آزمون اولیه برای مربیان پس از تکمیل ثبت‌نام و پایان مهلت ثبت نام تصریح کرد: این امر به منظور غربالگری اولیه و تعیین سطح افراد برای گذراندن دوره کامل تربیت مربی برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: پس از برگزاری دو مرحله نخست سازمان اوقاف دوره‌های آموزشی را برای ارتقاء سطح آگاهی داوران قرآن برگزار خواهد کرد.
بخشی با بیان اینکه مربیان پس از گذراندن دوره‌های آموزشی امکان فعالیت در مراکز آموزشی را خواهند داشت، تصریح کرد: البته باید توجه داشت که سازمان اوقاف و امور خیریه تضمینی برای اشتغال این افراد به تنهایی ندارد اما همه توان خود را برای استفاده از این ظرفیت در دوره‌های آموزشی این سازمان بکار خواهد برد.
 
انتهای خبر// 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار