• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار حفظ وحدت میان مسلمانان هستند

رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار حفظ وحدت میان مسلمانان هستند

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، جوامع اسلامی را برای رسیدن به قله سعادت‌بخش وحدت، تشویق و ترغیب کرده‌اند، گفت: مسلمانان با منافع مشترک و سرمایه‌های انسانی از تقویت تقریب مذاهب سود خواهند برد و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان پرچمدار این نهضت پیوسته بر اهمیت وحدت تاکید دارند.

 سه شنبه 18 آبان 1400   17  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه به نقل از خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول ۴۲ سال گذشته، جوامع اسلامی را برای رسیدن به قله سعادت‌بخش وحدت، تشویق و ترغیب کرده‌اند.
 
وی یادآور شد: پس از رحلت حضرت امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب، مسئله تقریب مذاهب را با هدف حضور وحدت‌بخش و فشرده مردم مسلمان شیعه و اهل سنت بسیار لازم و ضروری دانستند و تا به امروز این راه را رهبری کردند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: سرویس‌های جاسوسی استکبار جهانی، صهیونیست‌ها، یهود، آمریکا، انگلیس و متحدانشان از وحدت شیعه و اهل سنت آسیب می‌بینند و در مقابل مسلمانان با منافع مشترک و سرمایه‌های انسانی از تقویت تقریب مذاهب سود خواهند برد و رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان پرچمدار این نهضت پیوسته بر اهمیت وحدت تاکید دارند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با تاکید بر اهمیت اتفاق و وحدت میان مسلمانان جهان، افزود: مسلمانان با قدرت متمرکز به راحتی می‌توانند ضمن حفظ منافع مشترک خود، با صدای واحد در برابر دشمنان ایستادگی کنند.
 
وی تاکید کرد: مردم ایران براساس سیاست‌های ترسیم شده از سوی امام راحل و مقام معظم رهبری از آرمان مظلومان غزه و فلسطین در برابر صهیونیست‌ها حمایت می‌کنند و جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله لبنان در ۴۲ سال گذشته از مردم اهل سنت فلسطین با دادن خون حمایت کرده‌اند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه معیار داعش تنها به کشتن شیعیان خلاصه نمی‌شد، گفت: این گروه خشن ساخته دست آمریکا و رژیم صهیونیستی، بدترین جنایات را علیه شیعه و اهل سنت در عراق و سوریه انجام داده است.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی خاطرنشان کرد: مردم ایران اعم از شیعه و اهل سنت براساس عقیده دفاع از مظلومان به‌ویژه مسلمانان جهان توانستند در مقابل جنایات وحشیانه داعشی‌ها بایستند و آنان را از عراق و سوریه خارج کنند.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار