• امروز سه شنبه شانزدهم آذر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

درخواست صدور 100 سند برای موقوفات فلاورجان به اداره ثبت اعلام شد

درخواست صدور 100 سند برای موقوفات فلاورجان به اداره ثبت اعلام شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان از اعلام درخواست صدور سند مالکیت برای 100 موقوفه شهرستان فلاورجان خبر داد.

 سه شنبه 25 آبان 1400   15  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مجتبی جوی زادگان با اشاره به برنامه‌های در دستور کار برای اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان اظهار داشت: در گام نخست بازدید میدانی از موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان را در دستور کار داریم.
وی با بیان اینکه صدور سند برای موقوفات از دیگر برنامه‌های در دستور کار در اداره اوقاف و امور خیریه است، تصریح کرد: برای این امر طی هفته گذشته وضعیت صدور سند برای 100 موقوفه شهرستان فلاورجان را بررسی و درخواست صدور آن را برای اداره ثبت شهرستان ارسال کرده‌ایم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان با اشاره به اینکه روز گذشته نیز مرحله نهایی صدور سند برای 13 سند موقوفه در فلاورجان انجام شده است، اضافه کرد: این روند همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت.
وی همچنین بهره برداری از پروژه ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه فلاورجان را از دیگر برنامه‌های در دستور کار خود در اداره اوقاف فلاورجان اعلام کرد و افزود: این پروژه تا مرحله سفت کاری پیشرفت داشته و مرحله نازک کاری آن به دلیل کمبود اعتبار انجام نشده است اما فرماندار فلاورجان برای تامین اعتبار مورد نیاز اعلام همکاری داشته‌اند.
جوی زادگان اجرای پروژه‌های عمرانی در بقاع و موقوفات را نیز از دیگر برنامه‌های خود در شهرستان فلاورجان دانست وافزود: اجرای نیات واقفان و وصول مطالبات را نیز در دستور کار خوداهیم داشت.
وی افزود: ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در موقوفات شهرستان فلاورجان را احصا و برنامه‌ریزی برای جذب سرمایه‌گذار را نیز در دستور کار داریم.
 
انتهای خبر // 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار